Japon Lokasyonları Caesars’ı Heyecanlandırıyor – Takip Edilecek Çevrimiçi Markalar?

Las Vegas merkezli kumarhane devi Caesars Entertainment, Japonya’da potansiyeli olan ilk kumarhane operatörlerinden biri olmayı umuyor Okinawa, Tokyo, Osaka, Yokohama ve Hokkaido’da belirlenen yerler.

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3000 TL %100
5.0⭐
2
2000 TL %200
4.9⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3000 TL %100
4.6⭐
6
3000 TL %100
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
1000 TL %100
4.3⭐
9
3000 TL %100
4.2⭐

Japonya’da Kumarhanelerde Çığır Açan Kumarhaneler

Japonya Temmuz ayında, kumarhane entegre bir tesisin parçası olduğu sürece ülkede kumarhanede kumar oynamanın yasallaştırılmasının yolunu açan çığır açan bir yasa çıkardı.

İflas korumasından ancak geçen yılın sonlarında kurtulan Caesars, Asya’nın en büyük el değmemiş kumar pazarlarından biri olan Japonya’da kendilerine yer açmakla ilgilenen çok uluslu kumar şirketlerinin sayısı giderek artıyor.

Yasa, kumar duyarlılığındaki yumuşamayı izlemeye devam eden çevrimiçi operatörlerin dikkatinden kaçmadı.

Kumarhane Siteleri

Caesar’ın uluslararası kalkınma başkanı Steven Sıkı, özellikle Okinawa’yı entegre bir kumarhane tesisi için potansiyel bir site olarak tanımladı. Tropikal adalar zaten popüler bir turizm merkezi ve potansiyel bir kumarhane için anında bir pazar sağlıyor.

Siteye Kaydol

Belirlenen her konumun, entegre bir kumarhane tesisi için özel bir teklifi vardır.

  • Bir Hokkaido beldesi, lüks kamp tesisleri olan bir orman konumuna sahip olacaktır.
  • Tıbbi teknolojisi ve ilaç endüstrisi ile ünlü Osaka, medikal turizm destinasyonu olarak tanıtılacaktı.
  • Bir Yokohama entegre tesisi, aktif Pasifik Okyanusu liman kentindeki konumunu vurgulamak için otelinin ve kongre merkezinin benzersiz bir dalga tasarımına sahip olacaktır.

Sezar Pek Çok Kişiden Biri

Caesars, Japonya’daki yerel yönetimler tarafından lisanslamanın ilk turunda seçilmeyi hedefleyen çok uluslu kumarhane operatörlerinden biridir.

Siteye Kaydol

Yokohama hükümeti entegre kumarhane tatil köyleri için 12 teklif aldığını ve bunların sekizinin yabancı merkezli çok uluslu kumarhane işletmecileri tarafından sunulduğunu açıkladı.

Hong Kong kumarhane operatörü Melco Resorts and Entertainment’tan ve Las Vegas merkezli Wynn Resorts, MGM Resorts International ve Caesars Entertainment üçlüsünden kumarhane tatil köyleri için teklifler alındı.

Siteye Kaydol

Uzun Zaman Çizelgeleri

Kumar endüstrisi uzmanları, Japonya’nın entegre kumarhane merkezlerinin kapılarını açması için en erken tarih olarak 2024 veya 2025’i belirledi.

Japonya merkezi hükümeti, 2019’da kumarhane düzenlemesini denetlemek için atanmış bir hükümet organı oluşturmayı planlıyor.

Siteye Kaydol

Japonya’daki yerel yönetimlerin, entegre kumarhane tatil köyleri için sunulan teklifler arasından seçim yapmaları için Aralık 2019’a kadar bir son tarihi var. Merkezi hükümet seçilen teklifler arasından seçim yapacak ve 2020’de üç entegre kumarhane tesisi için lisans verecek.

Gerçek mekanda faaliyet gösteren siteler açılmadan önce çevrimiçi operasyonların pazara erişmesi mümkündür.

Siteye Kaydol

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir