Kanada ve Litvanya’da Daha Fazla Oyun Seçimi

Kanada ve Litvanya’daki oyuncular, en büyük slot geliştiricilerinden biri olan NetEnt olarak önümüzdeki aylarda daha fazla oyun seçeneği görecekler. teklifini bu düzenlenmiş pazarlara doğru genişletiyor.

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3000 TL %100
5.0⭐
2
2000 TL %200
4.9⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3000 TL %100
4.6⭐
6
3000 TL %100
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
1000 TL %100
4.3⭐
9
3000 TL %100
4.2⭐

Litvanya Açılıyor

Geliştirilmiş teknik entegrasyonlar, önde gelen dijital oyun çözümleri sağlayıcısı Net Entertainment’ın ilk kez Litvanyalı müşterileri alması anlamına geliyordu.

Düzenlenen bir pazar olarak Litvanya, uzun süredir genişlemeye ayrılmış bir bölge olmuştur. Oyun sağlayıcıları ve geliştiricileri bir süredir piyasayı izliyor ve her türlü lojistik ve düzenleyici engeli aşmak için çalışıyorlar.

Genişletme hem şirket, hem çevrimiçi kumarhaneler hem de çok daha geniş slot seçeneklerinden yararlanacak ve daha önce kısıtlanmış olan bazı büyük ikramiyelere erişim sağlayacak oyuncular için bir kazan-kazan senaryosudur.

NetEnt Baş Ürün Sorumlusu Henrik Fagerlund şu yorumu yaptı:

Siteye Kaydol

“Düzenlenen pazarlardaki konumumuzu güçlendirerek büyüme stratejimizi uygulamaya devam ediyoruz. Popüler oyunlarımızın artık Litvanya’daki oyuncular için de mevcut olmasından çok memnunuz”.

Çevrimiçi kumarhaneler şimdiden yeni slotlar sunarken, Litvanyalı oyuncular şimdiden yeni seçeneklerden yararlanmaya başladı.

Siteye Kaydol

Sıradaki Kanada

Bir başka düzenlenmiş pazar olan Kanada da kısmen açıldı. Daha karmaşık bir düzenleme, IGT ve British Columbia Lottery Cooperation (BCLC) aracılığıyla sunulan NetEnt oyunlarını gördü.

Bu genişleme, önemli bir “kapıdaki ayağı” temsil ediyor. Sunulan oyunlar başlangıçta sadece bir dizi olsa da, şirket bunun bir başka önemli adım olduğuna inanıyor. Ayrıca, düzenlenmiş pazarların son kullanıcıyı korumaya devam etmesini sağlamak için diğer paydaşlarla çalışmanın önemini vurguladılar.

Siteye Kaydol

NetEnt CEO’su Therese Hillman şunları söyledi:

“Oyunlarımızı Britanya Kolumbiyası’ndaki oyunculara sunmak, Kuzey Amerika’daki genişlememizde bizim için önemli bir dönüm noktası. Düzenlenmiş pazarlara girmek, özellikle WLA segmentinde, ileriye dönük stratejimizin hayati bir parçasıdır. Heyecan verici oyunlarımızın BCLC oyuncuları tarafından çok beğenileceğinden eminim.”

Siteye Kaydol

Çevrimiçi Operatörler İçin Destek

Yeni teklifler, çevrimiçi kumarhaneler için hoş bir destek. Elde tutma, genellikle oyuncuların en yeni ve en heyecan verici oyunlara erişmesini sağlamanın bir durumudur ve NetEnt’i kadrolarına ekleyerek Kanada ve Litvanya’daki operatörler, müşterilerinin düzenlemeye tabi diğer pazarlardaki tüccarlarla aynı düzeyde seçimden yararlanmasını sağlayabilir.

Siteye Kaydol

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir