Net Entertainment’tan Wild-o-Tron 3000 Yeni Retro Bilimkurgu Yuvası

Net Entertainment’ın son sürümü görünüyor yıl sonunu kapatmak için kullanacakları ve Wild-o-Tron 3000 çevrimiçi slot biçiminde geliyor. Bu bilim kurgu video slotu, aynı anda beş makarada bulunan altı adede kadar yığılmış wild elde etme şansı sunar. En iyi NetEnt kumarhanelerinde her gün mevcut olacak.

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3000 TL %100
5.0⭐
2
2000 TL %200
4.9⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3000 TL %100
4.6⭐
6
3000 TL %100
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
1000 TL %100
4.3⭐
9
3000 TL %100
4.2⭐

Bir Robotik Bilim Kurgu Macerası

Wild-o-Tron 3000 video slotunda, makaraların üzerine yığılmış farklı robot sembolleri göreceksiniz. Vahşi semboller dışında her bir sembol istiflenmiş görünür, çünkü hepsi üç bölümlü robotlardan oluşur. Her robotun bir kafası, bir gövde parçası ve dolaşmak için kullandığı bir dizi ayağı veya tekerleği vardır.

Robotları renklerinden ayırt edebilirsiniz ama NetEnt bununla oldukça zekice bir şey yaptı. Robotların değeri daha parlak renkler için daha yüksek, daha koyu renkler için daha düşüktür. Bununla birlikte, daha parlak, daha yüksek değerli robotlar çok daha modern bir görünüme sahip ve alt uçta, bir bilim projesinin parçası olarak hurdalıkta yaratılmış bir şeye benziyorlar.

Wild-o-Tron Özelliği – Çoklu Yığılmış Vahşiler

Bu oyun neredeyse tamamen Wild-o-Tron özelliği etrafında dönüyor ve oyunun adının en başta geldiği yer de bu. Bunun çalışma şekli, herhangi bir dönüşte rastgele tetiklenmesidir ve etkinleştirildiğinde, ekranın sağ tarafındaki ekranda renklerin yandığını görürsünüz.

Bu renkler (bir ile altı arasında değişen), daha sonra o dönüş için vahşi sembollere dönüştürülecek olan robotların renklerine karşılık gelir. Robot sembolleri her zaman yığılmış göründüğünden, oyun tahtasına bir ila altı farklı yığılmış wild sembolü ekliyorsunuz. Dönüşe eklenen çok fazla değer bildiğinizi söylememize gerek yok.

Siteye Kaydol

Bilim Kurgu Slot Ortamında Dengeli Ödemeler

NetEnt’in Wild-o-Tron 3000 oyununun oynaklığı, Wild-o-Tron bonus özelliğinin kendisine bağlanan büyük değere rağmen oldukça makul. Bunun nedeni, ödeme tablosunun geri kalanının birçok orta seviye kazançla dengelenmesidir. Wild sembolü, örneğin 20 ödeme çizgisinden birinde mevcut olan en iyi kazanç olarak, beş tür için 500x verir.

Ancak, ilk üç robot için beş tür kombinasyon için 300x, 120x ve 100x’teki kazançlarla bir sonraki ödeme kademesinde büyük bir düşüş yok. Ödeme tablosunun geri kalanı da oldukça iyi incelir ve bu, bu oyunla birlikte gelen makul oynaklık düzeyine katkıda bulunur.

Siteye Kaydol

Yılın Güçlü Bir Notla Kapanması

Net Entertainment’tan her yıl gördüğümüz bir model, Kasım sonu ve Aralık’ı sağlam bir veya iki slot yayınlayarak kapatmaları ve bu onlara Yeni Yıla girerken biraz ivme kazandırıyor. Sektör ticaret fuarlarında bazı yeni duyurular ve yeni yayınlarla bu ivmeyi sürdürmek için genellikle Ocak ve Şubat aylarına bir patlama ile başlarlar, bu yüzden 2018 sona eriyor diye yavaşlamalarını beklemeyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir