Japonya Kumarhane Endüstrisi Potansiyeline Isınıyor

Japonya kumarhane pazarını açmaya bir adım daha yaklaşıyor

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3000 TL %100
5.0⭐
2
2000 TL %200
4.9⭐
4
3000 TL %100
4.7⭐
5
3000 TL %100
4.6⭐
6
3000 TL %100
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
1000 TL %100
4.3⭐
9
3000 TL %100
4.2⭐

Deloitte Atandı

Bu hafta, Tokyo Büyükşehir Hükümeti, “Entegre Tesis etki çalışması” olarak adlandırılan bir araştırmayı üstlenmesi için bir danışmanlık şirketi olan Deloitte’u seçtiklerini duyurdu.

Özünde, şehirdeki (Japonya’da “entegre tatil köyleri” olarak bilinen) potansiyel bir kumarhane beldesinin etkisini incelemeyi amaçlayan bir rapor.

Etki çalışması bir dizi faktöre bakacaktır: sosyal, ekonomik ve diğer. Kumar bağımlılığının olası etkisi, Japonya’da bir kumarhane inşa etme fikri ortaya atıldığında tutarlı bir kamu politikası tartışması ve tartışması konusu olduğundan, acil bir sorun olmaya mahkumdur.

Özellikle orta sınıfın nispeten varlıklı üyeleri arasında genellikle zayıflatıcı ve oldukça yaygın bir sorun olarak görülen sorunu önlemek için sosyal politika sıklıkla uygulanmıştır.

Siteye Kaydol

Kapsamlı Rapor

Bu durumda raporlar, Deloitte’un yaklaşık 8 milyon yen (veya yaklaşık 70.000 $) değerinde bir ihale ile iş için tek teklif veren kişi olduğunu gösteriyor.

Danışmanlık devi, etki raporları konusunda geniş deneyime sahiptir, bu nedenle işi üstlenmek için uygun bir aday gibi görünüyor.

Siteye Kaydol

Son dört yılda dört benzer derinlemesine vaka çalışması yaptırmış olan Tokyo Liman ve Liman Bürosundaki kamu görevlilerini tatmin etmek için raporun eksiksiz ve kapsamlı olması gerekecek.

Kumar Mevzuatı

Japon parlamentosu, bir piyasa serbestleştirme programının tahsis edilen ilk aşaması kapsamında üç tatil beldesinin inşa edilmesine ve faaliyete geçmesine makul bir şekilde izin verecek yasayı (“Entegre Tesis Uygulama Yasası”) Temmuz ayında kabul etti.

Siteye Kaydol

İlk kumarhane dalgası için yarışan birkaç şehir var: Tokyo, Osaka ve Yokohama en olası şehirler arasında.

Duruma aşina olan kaynaklar, beklenen raporların karmaşıklığı göz önüne alındığında, Japonya merkezli herhangi bir ilk kumarhanenin en az 2026’ya kadar açılmayacağını belirtti.

Siteye Kaydol

Kumar endüstrisinin devlerinin Japon kumarhane pazarının kullanılmayan potansiyeline ayak uydurmak için can atmasını beklemek için uzun bir süre.

Yatırım analistleri ve uzmanları, bu pazarın potansiyel boyutunun şaşırtıcı derecede büyük olabileceğini ve dünya çapındaki birçok kumarhane şirketinin yoğun ilgisine yol açabileceğini tahmin ediyor.

Siteye Kaydol

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir